Влада

Ірина Синявська стала хрещеною мамою

22 December 2006, 15:17

Ірина Синявська стала хрещеною мамою для дворічного Артема, який виховується  в інтернатному закладі для дітей з фізичними та психічними вадами, і відкрила центр реабілітації для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Житомирська обласна рада утримує на балансі 13 інтернатних установ. Серед них новостворений це6нтр реабілітації для дітей, позбавлених батьківського піклування у селі Кобилин Овруцького району та інтернатний заклад для дітей з психічними та фізичними вадами здоров’я у Новограді – Волинському. Останні під завісу року, що минає, відвідала особисто голова обласної ради Ірина Синявська.

Центр реабілітації у Кобилині щорічно „обходиться” обласній раді у кругленьку суму – майже мільйон гривень. За право існування такого центру Ірина Синявська почала у буквальному сенсу боротися ще на посаді губернатора регіону.

„У цьому центрі на часі перебуває 50 діток. Всі вони з неблагополучних сімей. Багато, хто з них просився сюди. Казали: заберіть мене,  бо я хочу вчитися...” – сказала у своєму інтерв’ю Ірина Синявська.

В інтернатному закладі для дітей з психічними та фізичними вадами здоров’я Новограда – Волинського Ірина Синявська стала хрещеною мамою для дворічного Артема. До речі, цим закладом окрім обласної ради опікується і Європейський Союз. Зокрема, за благодійні кошти в інтернаті з’явився новий банно – пральний комплекс.

 

Пресс-служба Житомирської обласної ради.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі