Влада

Юрій Павленко вручив нагороди кращим підприємцям Житомирщини 2007 року

22 серпня 2007, 09:34

З нагоди Дня підприємця, який святкуватиметься 2 вересня, голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко нагородив переможців конкурсу на звання «Кращий підприємець року» відзнаками, грамотами та подарунками.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

На відзначення Дня підприємця 2 вересня обласне телебачення проведе телемарафон, під час якого демонструватимуться сюжети про кращих підприємців – переможців у 12-ти номінаціях.

Кращими підприємцями 2007 року стали:

в номінації «Краще мале промислове підприємство»

КП «Завод мінераловатних виробів» об’єднання «Житомироблагробуд» міста Житомира, керівник - Запольський Йосип Іванович.

ВАТ «Ушомирський хлібзавод» Коростенського району, керівник Пархомчук Ольга Миколаївна.

в номінації «Кращий аграрій року»

СТОВ «Тетірське» Червоноармійського району, директор - Борецький Леонід Остапович.

ТОВ «Агрофірма Брусилів» Брусилівського району, керівник - Вареник Сергій Олександрович.

в номінації «Найуспішніший керівник року»

Мозгових Михайло Гаврилович, керівник Українсько-Литовського ТОВ «САМ Фіш» Житомирського району.

Конончук Володимир Анатолійович, голова правління ВАТ «Коростенський щебзавод» Коростенського району.

в номінації «За кращий фінансовий результат»

Філія «Іршанського ГЗК» ЗАТ «Кримський ТИТАН» Володарськ-Волинського району, керівник - Головач Микола Аскольдович.

ДП «Ємільчинське лісове господарство» Ємільчинського району, керівник - Дідус Олег Якович.

в номінації «Успішна «бізнес-леді»

Лісовська Олена Василівна, голова фермерського господарства «Мрія» Баранівського району.

Заставська Наталія Василівна приватний підприємець міста Коростеня.

в номінації «Молодий підприємець (віком до 30 років)»

Король Сергій Михайлович - керівник ТОВ «Ружинська будівельна кераміка» Ружинського району.

Рокитянський Павло Петрович - приватний підприємець Андрушівського району.

в номінації «За благодійність і меценацтво»

ВАТ «Малинський каменедробильний завод» Малинського району, керівник - Корінь Григорій Йосипович.

Філія «Відділення Промінвестбанку в м. Житомирі», керуюча - Васильєва Зоя Федорівна.

в номінації «Послуги у малому бізнесі»

ВАТ «Романівтранс» Романівського району, керівник - Шкуратенюк Анатолій Петрович.

в номінації «За сприяння розвитку підприємництва»

Охоронне агентство «Барс» міста Коростеня, керівник Макаренко Олександр Петрович.

Житомирська торгово-промислова палата, президент Михайлов Андрій Георгійович.

Агенція Місцевого Економічного Розвитку Брусилівського району, директор - Горохов Володимир Володимирович.

в номінації «Новаторство у бізнесі»

Мале приватне підприємство «Полісся» Малинського району, керівник - Кашиця В’ячеслав Михайлович.

Приватний підприємець Баранівського району - Саксонік Михайло Маркович.

в номінації «Кращий інвестиційний проект»

ЗАТ «Інтертайл» міста Коростеня, голову правління - Ковальов Олексій Петрович.

ВАТ «Першотравенський завод електротехнічного фарфору» Баранівського району, керівник - Войтко Олександр Васильович.

в номінації «Інформаційна підтримка бізнесу»

Сорочинська Лілія Миколаївна – керівник Інформаційно-консультативної служби «гаряча лінія» Житомирської регіональної спілки підприємців.

Лискова Наталія Анатоліївна - начальник відділу місцевого економічного розвитку Коростенської міської ради.

Житомир.info

Матеріали по темі