Влада

Губернатор Житомирської області пообіцяв вчителям премії по 3тисячі для кращих та гуртожитки для безквартирних вчителів

25 August 2007, 07:51

23 серпня голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко взяв участь в обласній конференції працівників освіти, вручив почесні грамоти і грошові премії кращим освітянам області,  – повідомляє прес-служба держадміністації.

Керівник області звернувся до керівників районів та міст, депутатського корпусу з пропозицією проаналізувати стан справ по кожному навчальному закладу щодо забезпечення житлом вчителів. "Поліпшення житлових умов потребують понад 500 педагогів, - зазначив Юрій Павленко, - проте впродовж минулого року житло отримали лише 16 з них, а 21 – кредити на будівництво. Вихід із ситуації я бачу у забезпеченні вчителів гуртожитками для тимчасового проживання, придбанні житла за рахунок бюджету, пільгового довгострокового кредитування. Обласна державна адміністрація бере це питання на контроль".

Також для підтримки освітян Житомирщини Юрій Павленко запропонував встановити 5 щорічних премій по 3 тис. грн. для кращих педагогів області та запровадити відповідні премії у містах і районах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі