Влада

Ющенко не даватиме поблажок Качуру та Павленку

28 December 2006, 08:00
Президент України Віктор Ющенко завдяки призначенням Павла Качура губернатором Сумської області та Юрія Павленка губернатором Житомирської області намагається зміцнити регіональну політику Президента. Так він прокоментував відповідні Укази, повідомили "proUA" в прес-службі глави держави.  
"Призначення нових керівників Сумської та Житомирської обласних державних адміністрацій спрямовано на зміцнення регіональної політики Президента", - зазначив він. "Ці енергійні державні діячі мають достатній досвід, щоб провести інтенсивну терапію двох областей. Перед новопризначеними головами ОДА поставлено відповідальні завдання, і перші результати їх якісного виконання люди мають відчути вельми швидко", - зацитувала слова Ющенка його прес-секретар Ірина Ванникова.  
На думку Ющенка, серед пріоритетів нових обласних керівників – забезпечення соціальних гарантій, реформування житлово-комунальної сфери, розв'язання проблем аграрного сектора. При цьому Президент зауважив, що його Секретаріат уважно стежитиме за тим, як голови Сумської та Житомирської облдержадміністрацій виконують свої обов'язки. "В оцінці результатів роботи Качура та Павленка буду не менш прискіпливим, ніж у висновках стосовно будь- кого з інших обласних керівників", - наголосив Глава держави.  
Водночас він висловив підтримку новопризначеним губернаторам у їхніх починаннях. Президент звернув увагу, що новопризначені голови ОДА мають забезпечити ефективну взаємодію з місцевими радами, щоб уникнути "руйнівного, нікому не потрібного протистояння на політичному грунті". 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі