Влада

Новый начальник Житомирского УМВД приказал своим подчиненным действовать решительно и начинать с себя

28 April 2010, 08:32

27 квітня в Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області відбулося засідання колегії, на якому поряд із загальним аналізом результатів оперативно-службової діяльності упродовж  3 місяців 2010 року та стану обліково-реєстраційної дисципліни розглядались і питання про ефективність роботи по забезпеченню громадського порядку, боротьби із пияцтвом та самогоноварінням, протидії наркозлочинності. У цьому контексті одним із ключових було дотримання дисципліни та законності у повсякденній діяльності міліції.

Як повідомляє прес-служба УМВС, участь у зібранні взяли керівники галузевих служб, стройових підрозділів та міськрайорганів області, їх заступники, начальники територіальних підрозділів ДАІ.

Начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Івакін, розпочинаючи роботу колегії, чітко окреслив її завдання:

- Наша мета викрити ті проблеми та недопрацювання, які існують у роботі міліції, дати їм відповідну оцінку та визначити шляхи для покращання ситуації. У нас немає часу для повільного поступу, ми повинні діяти рішуче та ефективно, щоб навести порядок.

І розпочинати будемо із себе. Безвідповідальність, недбалість та грубість неприпустимі у нашій роботі. Це повинен зрозуміти кожен працівник міліції, саме на цьому акцентував увагу Міністр, саме над цим працюватимемо ми.

Очищення від випадкових людей, принципове реагування на факти приховування від обліку інформації кримінального характеру та прийняття незаконних постанов про відмову у порушенні кримінальних справ – основні принципи нашої уже сьогоднішньої роботи, - зазначив Юрій Володимирович.

Під час колегії учасники зібрання конкретно проаналізували стан криміногенної ситуації в області і водночас зосередили увагу на окремих напрямах роботи. Так, не втрачає злободенності питання боротьби із пияцтвом та самогоноварінням, яке є першопричиною або ж провокуючим чинником для багатьох вчинених злочинів та правопорушень. Певні кроки щодо протидії цьому явищу на теренах області уже зроблені, однак  взаємодія міліції та органів місцевого самоврядування потребує активізації, зокрема, спільна робота дільничних інспекторів та голів селищних і сільських рад. 

Однією з найбільш актуальних не лише для Житомирщини, але й держави загалом, є проблема наркоманії. У протидії наркозлочинності  наголос має бути зроблено на виявлення організованих злочинних груп, ліквідацію нарколабораторій, перекриття міжнародних каналів надходження наркотиків.

Підсумовуючи роботу колегії, начальник УМВС зазначив, що проблем у роботі міліції вистачає, проте їх слід усувати.  У першу чергу,  забезпечити своєчасну та повну реєстрацію заяв та повідомлень про злочини та законність прийнятих по них рішень, організацію особистого прийому громадян, належний рівень підготовки особового складу органів внутрішніх справ і принципове реагування на порушення службової дисципліни та законності.

 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі