Влада

Юрій Павленко взявся до роботи у губернаторському кріслі

4 January 2007, 14:00

Більшість українських посадовців на новорічні свята відпочивають. Утім, є й ті, хто вже взявся до роботи. Зокрема, новий очільник Житомирської області Юрій Павленко.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко призначив колишнього міністра у справах сім’ї, молоді та спорту керівником Житомирщини лише 26 грудня.
Житомирщина – нова вотчина Юрія Павленка. Його називають наймолодшим посадовцем в державі. За два роки Павленку вдалося змінити три крісла. Він побував міністром в трьох урядах – Тимошенко, Єханурова та Януковича. Посидів у кріслі радника президента та побув народним депутатом. Сьогодні ж обіймає крісло голови Житомирської обласної адміністрації.
Роботу губернатора Павленко оцінює, як новий крок політичної кар‘єри та можливість вивчити механізм державної роботи із середини. Плану, як підіймати житомирську цілину, поки що не має. Головне на сьогодні - визначити обсяг усіх робіт та перезнайомитися із місцевим керівництвом.
Юрій Павленко, голова Житомирської ОДА: «Міністром в мене часто виникали питання, чому рішення на місцевому рівні приймаються одні, але дещо по-іншому вони виконуються на регіональному рівні. Сьогодні, через тиждень своєї роботи, я бачу багато оцих неправильних, неякісних комунікацій донесення позиції, системи звітності, які не дають виконавчому апарату влади працювати, як єдиний цілісний організм».
Житомирщина потребує реформування і, до того ж, негайного – переконують факти. Область дотаційна на 60%. Смертність перевищує народжуваність. Заборгованість із заробітної платні за минулі роки – 31 мільйон гривень. Проплати за житлово-комунальні послуги невисокі. Тому житомиряни першочергово очікують від нового губернатора серйозної роботи та конструктивних змін.
Ганна, мешканка Житомира: «Молодий, сподіваймося, що будуть переміни. Тому що вірю в молодих».
Микола, мешканець Житомира: «Ну, как от старого спортсмена, чтобы он развитию спорта приделил внимание, потому что у нас одна говорильня, а дела нет».
Тетяна, мешканка Житомира: «Я його не знаю ні з якого боку, але всі очікуємо від нього якихось змін».
Виправдати сподівання населення Юрій Павленко має намір найближчим часом. До кінця місяця обіцяє визначити план та завдання стратегічного розвитку області. Головне - аби слова з ділом не розходилися. // Наталя Малишко, Ірина Романова, Ігор Молчанов, Житомир, НТН.

 

http://ntn.tv  

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі