Влада

Юрій Павленко: "Створення робочих місць з достойною оплатою праці будуть пріоритетами в діяльності обласної державної адміністрації в 2007 році"

4 January 2007, 16:04

4 січня 2007 року Голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Павленко привітав зі 100-річним ювілеєм Чорну Варвару Йосипівну з с. Велика Рача Радомишльського району, побажав їй здоров’я та вручив подарунки.

Разом з Головою облдержадміністрації Варвару Йосипівну привітали Голова Радомишльської районної ради Олександр Ткачук та Голова Радомишльської районної адміністрації Анатолій Павленко.

Також Юрій Павленко відвідав пиво-безалкогольний комбінат „Радомишль”, одне з найсучасніших підприємств області. Як повідомив генеральний директор комбінату Володимир Кімлик зараз на підприємстві працює понад 500 осіб, а середня заробітна плата становить 1030 грн на місяць. Комбінат виготовляє соки торгівельної марки „Мрія” та пиво „Еталон” і „Крістал”. Комбінат має сертифікат якості серії ISO 9001 і експортує продукцію в Росію, Білорусію, Великобританію та Германію.

Голова облдержадміністрації ознайомився з виробництвом та обговорив з директором комбінату можливості залучення інвестицій в розвиток хмелярства і виробництво солоду в області. Юрій Павленко наголосив, що залучення інвестицій в розвиток виробничої бази в області, створення робочих місць з достойною оплатою праці будуть пріоритетами в діяльності обласної державної адміністрації в 2007 році.

„Ми будемо надавати підтримку та сприяти інвестиціям в Житомирську область. Саме інвестиції дозволять нам розвивати всі галузі народного господарства і через це поступово піднімати рівень якості життя житомирян та показники соціально-економічного розвитку області ” , - підкреслив Голова.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації

P.S. Заголовок та текст повідомлення прес-служби подано без будь-яких правок. www.zhitomir-region.gov.ua

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі