Влада

Влада Житомирської області не бажала минулого літа оздоровлювати дітей?

9 January 2007, 18:14

„У Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Одеській та ще ряду областей не були передбачені кошти на підготовку до оздоровчої кампанії”.

Про це сьогодні заявив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж, виступаючи на дні Уряду у Верховній Раді України „Про підсумки проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2006 року та про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2007 року” (http://www.kmu.gov.ua).

Також, за словами міністра, „перевірки Міністерства з питань  надзвичайних ситуацій та у справах захисту  населення  від наслідків Чорнобильської катастрофи   1720 об’єктів з питання протипожежного захисту показали, що стан дитячих оздоровчих закладів у порівнянні з минулим роком значно покращився. Але ще повільно здійснюються заходи щодо заміни та ремонту електрообладнання  на об’єктах відпочинку та оздоровлення дітей, ... що розташовані у Дніпропетровській, Житомирській, Луганській, Сумській та Чернівецькій областях”.

Разом із тим міністр відзначив, що в Житомирській області відновлена робота 2 позаміських оздоровчих закладів, які тривалий час не використовувались за призначенням.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі