
Училище, яке носить ім’я видатного діяча української культури, вшановувало 125 – ту річницю Івана Огієнка хоч і скромно, але зі смаком. Директор навчального закладу Микола Покропивній каже, що „огієнківці” охоче подарували б гостям широку концертну програму, якби ж мали велику актову залу. На часі жодне приміщення училища культури не здатне вмістити 400 студентів, повідомляє прес-служба Житомирської облради.
Голова обласної ради запевнила і навіть пообіцяла студентам, що незабаром на території внутрішнього двору з’явиться простора будівля, іменована актовою залою. „Огієнківці” від такої новини аплодували і зворотньо подарували Ірині Синявській картину, написану вихованцем цього ж закладу.
До слова, обласна рада виділила на капітальний ремонт закладів культури Житомира понад три мільйона гривень. Відведену суму ( у межах 800 тисяч) грамотно використав Микола Покропивній, директор училища культури: за всі роки існування освітнього закладу у приміщенні з’явився санвузол, у гуртожитку почався євроремонт кухонь та душових.
Однак, на досягнутому в училищі ніхто не збирається зупинятися. У планах, якими поділився директор з головою обласної ради, створення навпроти центрального входу невеличкої алеї і встановлення пам’ятнику Іванові Огієнку. Кошти на реалізацію задумів Ірина Синявська пообіцяла віднайти, а поки що училище своїми силами завершує комплектацію меморіальної кімнати видатного земляка.