Влада

Житомирське училище культури матиме власну актову залу, парк і пам’ятник Іванові Огієнку – пообіцяла голова облради Ірина Синявська

16 January 2007, 10:23

Училище, яке носить ім’я видатного діяча української культури, вшановувало 125 – ту річницю Івана Огієнка хоч і скромно, але зі смаком. Директор навчального закладу Микола Покропивній каже, що „огієнківці” охоче  подарували б гостям широку концертну програму, якби ж мали велику актову  залу. На часі жодне приміщення училища культури не здатне вмістити 400 студентів, повідомляє  прес-служба Житомирської облради.

Голова обласної ради запевнила і навіть пообіцяла студентам, що незабаром  на території внутрішнього двору з’явиться простора будівля, іменована актовою залою. „Огієнківці” від такої новини  аплодували  і зворотньо подарували Ірині Синявській картину, написану вихованцем цього ж закладу.

До слова, обласна рада виділила на капітальний ремонт закладів культури Житомира понад три мільйона гривень. Відведену суму ( у межах 800 тисяч) грамотно використав Микола Покропивній, директор училища культури: за всі роки існування освітнього закладу у приміщенні з’явився санвузол, у гуртожитку почався євроремонт  кухонь та душових.

Однак, на досягнутому в училищі ніхто не збирається зупинятися. У планах, якими поділився директор з головою обласної ради, створення навпроти центрального входу невеличкої алеї і встановлення пам’ятнику Іванові Огієнку. Кошти на реалізацію задумів Ірина Синявська пообіцяла віднайти, а поки що училище своїми силами завершує комплектацію меморіальної кімнати видатного земляка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі