![](https://www.zhitomir.info/f/images/2007/01/17/763/2007-01-17tcer_w440_h290.jpg)
Голова Житомирської ОДА Юрій Павленко зустрівся з Високопреосвященнішим Віссаріоном - Архієпископом Овруцьким, Коростенським і Преосвященнішим Гурієм - Єпископом Житомирським і Новоград-Волинським. Зустріч відбулася у Житомирському єпархіальному управлінні Української Православної Церкви.
Під час зустрічі сторони домовились про співпрацю у сфері духовного виховання підростаючого покоління і як перший крок визначено запровадження факультативних занять в загальноосвітніх навчальних закладах.
Архієреї благословили Юрія Павленка та запевнили голову Житомирської ОДА у підтримці всіх його починань, спрямованих на покращення життя жителів Житомирської області.
Прес-служба Житомирської облдержадміністрації