Політика

Депутати фракції БЮТ допомогли дитині повернути здоров'я

18 January 2007, 11:35

Дворічний Владислав з міста Малина Житомирської області почує світ. А до п’ятирічного Дмитрика Лупенка вже повернулося здоров’я. Цьому посприяли народний депутат України від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Пашинський, депутат Житомирської обласної ради Я.Александров-Чікілевський і депутат фракції БЮТ Малинської міської ради Олена Оксьоненко.

Семетрична сенсонервова приглухуватість - такий діагноз поставили нещодавно медики дворічному Владиславу Дмитренку з міста Малина Житомирської області. Вони ж винесли малюкові свій вирок – дитині потрібне слухопротезування.

Слуховий апарат для Владислава коштує 5 тисяч гривень. У молодої сім’ї Дмитренків таких коштів не було. От і звернулися вони за допомогою до Голови Малинської районної партійної організації, депутата фракції Блоку Юлії Тимошенко Малинської міської ради Олени Оксьоненко.

Олена Мирославівна звернулася за сприянням у допомозі хворій дитині до підприємців, депутатів місцевих рад усіх рівнів, до народних депутатів України, через малинську міську газету „Соборна площа” до малинчан. Вже зібрано певну суму коштів, і є сподівання, що скоро Владислав почує світ.

А от іншій дитині з міста Малина - п’ятирічному Дмитрику Лупенку вже повернули здоров’я і саме життя. Хірурги вадалили дитині пухлину мозку. Операцію провели за кордоном. І посприяли цьому народний депутат України від БЮТ Сергій Пашинський, депутат Житомирської обласної ради Ярослав Александров-Чекілевський, Голова Малинської міської організації „ВО „Батьківщина”, депутат фракції БЮТ Малинської міської ради Олена Оксьоненко, Малинська паперова фабрика, підприємці і жителі міста Малина.

http://www.byut.com.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі