Влада

Призначено прокурора Житомирської області

18 January 2007, 11:57

Наказом Генерального прокурора України від 10 січня 2007р. державного радника юстиції 3 класу Франтовського Миколу Михайловича призначено на посаду прокурора Житомирської області та одночасно затверджено головою колегії прокуратури області.

Франтовський Микола Михайлович народився 1962 року на Вінниччині, має вищу освіту - у 1988 р. закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е.Дзержинського.

Трудову біографію в органах прокуратури Микола Франтовський розпочав у грудні 1987р. (ще навчаючись в інституті) слідчим прокуратури м. Синельникове Дніпропетровської області.

З 1990 по 1993 рр працював заступником прокурора м.Синельникове Дніпропетровської області.

У 1993 році Миколу Франтовського призначено на посаду прокурора Магдалинівського району Дніпропетровської області, де він пропрацював три роки.

З 1996 по 200 Ірр обіймав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Дніпропетровської області.

У 2001 році Миколу Франтовського призначено на посаду заступника прокурора Дніпропетровської області, з якої  у лютому 2005 року переведено на посаду заступника прокурора Донецької області.

До призначення прокурором Житомирської області, з липня 2005 року по січень 2007року, Микола Франтовський обіймав посаду прокурора Волинської області.

Одружений, дружина за фахом - правознавець, член апеляційного суду Дніпропетровської області. Виховують двоє дітей, 22-річну доньку, студентку п'ятого курсу Харківської юридичної академії та 12-річного сина.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі