Влада

Підприємство подало в суд на Житомирську облраду

22 January 2007, 11:18

„Я прийняла рішення не авторитарне, а ситуативне: буде складено список переліку питань, які я прошу розглянути на найближчих комісіях обласної ради”. Така заява Ірини Синявської на круглому столі для голів постійних комісій (як, власне, і саме зібрання) була викликана судовим позовом одного з підприємств на обласну раду. Підприємці скаржились на бездіяльність постійних комісій,

повідомляє прес-служба Житомирської облради.

 „Я абсолютний противник авторитарних методів управління. Ми зібралися за такою розмовою вперше, але не для того, щоб вказувати комусь, як працювати, а порадитись, як зробити комісії ефективними органами ради”, - зауважила Ірина Синявська.

Голови постійних комісій погоджувались з доводами очільниці, але вказували на один суттєвий факт: рекомендації чи висновки комісій досить часто не мають нічого спільного з позиціями фракцій. Лебідь, рак та щука у класичному варіанті.

Уже після першої цьогорічної сесії депутатський корпус збереться на закрите „внутрішнє” засідання. Там, власне, і передбачається відпрацювати єдину стратегію і напрямок руху.

За круглим суботнім столом склали і таку пропозицію: видати „абетку” для депутата, де б зібрали докупи закони і „виписали готовий рецепт депутатської поведінки”. 

Пропонували повернутися і до старої доброї практики виїзних засідань. На часі останні не вельми користуються попитом. Однак, на думку керівників комісій (а чимало з них працює в раді не перше скликання) локальні питання потребують локального вивчення.

Ірина Синявська при цьому згадала досвід виїзного засідання з Чорнобильської тематики на Овруччину. Овручани, які звикли до Лукашенка (інші телевізійні канали, окрім білоруського, там практично не працюють), уперше побачили „живу” роботу органів влади. І заговорили про останніх добрим словом, оскільки після візиту у районі з’явився новий фіброгастроскоп. До слова, на нього чекали понад 15 років, зауважує прес-служба Житомироблради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі