Влада

Антимонопольний комітет за конкуренцію у сфері автострахування

23 January 2007, 07:52

На вимогу Антимонопольного комітету України страхові компанії-члени президії Моторного (транспортного) страхового бюро України скасували рішення, які могли призвести до порушення конкуренційного законодавства, - про це Житомир.info повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України.

Так, президія відмінила фіксовані коефіцієнти для внутрішніх договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, які зареєстровані закордоном і тимчасово знаходяться на території України.

Відтепер страховики знову можуть збільшувати або зменшувати вартість полісу шляхом коригування базового платежу за рахунок відповідних диференційованих коефіцієнтів, незалежно від місця реєстрації автотранспорту, як це і передбачено законодавством.

«Фіксування ціни страхового поліса могло обмежити конкуренцію на ринку, - зазначив Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв.  – Але це неприйнятно в країні з ринковою економікою, як і неприпустимо застосування дискримінаційних підходів до споживачів».

Як повідомлялося, наприкінці грудня минулого року Комітет рекомендував скасувати неправомірні рішення дванадцятьом членам президії Моторного (транспортного) страхового бюро. Зокрема, ЗАТ СК «Енергорезерв», ЗАТ СК «ІДФ КапіталЪ Страхування», ЗАТ СК «Інкомстрах», ВАТ УСК «Гарант-Авто», АТ «Українська пожежно-страхова компанія», ВАТ СК «Скайд-Вест», ЗАТ «Страхова група «ТАС», НАСК «Оранта», АТ «Українська транспортна страхова компанія», ВАТ СК «Універсальна», ЗАТ УІСК «Інвестсервіс» та СК «К’Ю БІ І УГПБ Іншуеренс».

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі