Влада

Головне завдання в 2007 році – це створення сприятливого інвестиційного клімату у галузі будівництва житла в Житомирський області – Юрій Павленко

23 January 2007, 09:45

Про це голова Житомирської обласної адміністрації Юрій Павленко заявив під час наради з питання відведення земельної ділянки та забудови житлового масиву «Крошенський» у м. Житомирі, яка відбулася 22 січня в прес-центрі облдержадміністрації, обласної ради.

Голова підкреслив, що викликають стурбованість підсумки роботи галузі будівництва в області за 2006 рік – збудовано лише 202 тис. кв. метрів житла, в той же час у Вінницької області - 370 тис. кв. метрів, в Чернігівської області - 297 тис. кв. метрів, Рівненської області – 238 тис. кв. метрів.

«Житомирська область на сьогодні має найнижчий рівень обсягів здачі житла порівняно з областями-сусідами. В м. Житомирі за 2006 рік було здано 28 тис. квадратних метрів у багатоповерхових житлових будинках, в той час як у Вінниці - 115 тис. метрів, а в Чернігові -60 тис. кв. метрів»,- повідомив голова обласної адміністрації.

Юрій Павленко наголосив, що необхідно активізувати будівництво житла в першу чергу в обласному центрі за рахунок створення сприятливого інвестиційного клімату: «В 2007 році ми плануємо довести обсяг зданого житла до 80 тис. квадратних метрів у багатоповерхових житлових будинках».

За результатами наради та з метою створення умов для забезпечення виконання програми житлового будівництва в області у 2007 році, а також створення сприятливого інвестиційного клімату та оперативного врегулювання питань підготовки та видачі технічних умов для виконання детального планування проекту житлового району «Крошенський» голова облдержадміністрації дав доручення створити технічну раду під керівництвом першого заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Володимира Загривого. До складу технічної ради увійдуть фахівці облдержадміністрації, обласної ради, міської ради, організацій та служб, що видають технічні умови на проектування та будівництво. Завдання технічної ради – підготовка та видача обґрунтованих, економічно доцільних технічних умов на проектування. Юрій Павленко підкреслив, що потрібно створити систему сприяння в оформленні документів для інвесторів за принципом «єдиного вікна».

«Будівництво житла має бути тим локомотивом, який забезпечить сталий економічний розвиток в регіоні, в тому числі розвиток усіх галузей промисловості, транспортної сфери та сфери обслуговування»,- наголосив голова облдержадміністрації.

 

Довідково: Житловий масив «Крошенський» дозволить покращити умови проживання приблизно 15 тисяч осіб. Проект передбачає будівництво 350 тис. кв метрів у багатоповерхових житлових будинках. На території житлового масиву крім будинків будуть також збудовані: загальноосвітня школа з фізкультурно-спортивними спорудами, дитячі дошкільні заклади, торгівельний центр. Вартість будівництва в цінах 2006 року становить 2 млрд 100 млн. грн.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі