Влада

Моя мета – об’єднати житомирську еліту, представників всіх гілок влади заради покращення життя людей у нашому краї

23 January 2007, 10:00

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Юрій Павленко, вітаючи громадськість Житомирщини на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України та 125-річчя від дня народження відомого державного та церковного діяча Івана Огієнка, який народився на Житомирщині.

„Тільки в єдності дій та в соборності душ можна реально створити міцний фундамент для економічного процвітання регіону, що дасть змогу ефективно розвивати всі соціально важливі програми”, - сказав Юрій Павленко. - Лише за таких умов наша держава посяде гідне місце серед провідних країн Європи та світу".

У своїй промові він також підкреслив, що нам, сучасникам, належить виносити повчальні уроки з нашої історії, вчитися в попередників – гідних представників тогочасного українського уряду, серед яких був і наш земляк Іван Огієнко, вмінню боротися за свою єдину, велику та незалежну державу.

Від імені Президента України з привітальним словом до житомирської громади звернувся радник Президента, лауреат багатьох престижних світових конкурсів оперного мистецтва Володимир Гришко. „Я хочу, щоб нинішнє свято єднало нас й додавало всім нам духовної сили”, - побажав людям Житомирщини відомий артист.

Народний депутат України Миколи Оніщука, вітаючи учасників зібрання, пообіцяв ініціювати створення музею Івана Огінка та спорудження пам’ятника на батьківщині видатного діяча, у смт. Брусилів Житомирської області, та сприяти виданню повного зібрання творів І.Огієнка.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі