Місто

Чи використовуються за призначенням землі оборони? – Відповідь у програмі «Погляд з Оленою Галагузою»

29 April 2011, 11:50

 29 квітня о 19-50 та 30 квітня о 10-25 на телеканалі «Тоніс» вийде авторська програма «Погляд з Оленою Галагузою». Тема – доцільність використання земель оборони на території Житомирської області.

Нещодавно губернатор доручив перевірити дотримання вимог земельного та природоохоронного законодавства на військовій частині А 0339, що неподалік м. Житомир. 

Деякі відомства вже визначили, що на тому військовому полігоні є порушення законодавства. Триває перевірка, за результатами якої матеріали будуть передані правоохоронним органам.

У цьому контексті постає інша проблема – розширення меж Житомира. Землі оборони тут  є одним із наріжних каменів. Військовий пенсіонер у коментарі сказав, що переважно землі оборони безгосподарні, а якби їх передали громаді, то питання безквартирності військових зникло. 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі