Влада

Житомирський губернатор Юрій Павленко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні

24 January 2007, 17:38

24 січня 2007 року голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Павленко зустрівся з французькою делегацією та Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Жаном-Полем Візіаном. Делегація, до складу якої ввійшли представники Агентства з усиновлення Франції (АФА), Місії з міждержавних усиновлень Франції (МАІ), Посольства Франції в Україні, прибула в Житомирську область з метою ознайомлення з українським досвідом в галузі надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Про це повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації

Французьку делегацію очолив Ів Ніколен, депутат Парламенту Франції, Президент Агентства з усиновлення Франції, створеного на базі міністерств сім’ї, закордонних справ, юстиції та інших центральних органів виконавчої влади Франції.

За словами прес-служби, у ході зустрічі були відпрацьовані основні напрямки співпраці в галузі надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Голова Житомирської облдержадміністрації проінформував про стан забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Житомирській області, наголосив на пріоритетності сімейних форм виховання дітей зазначеної категорії: „Сьогодні нагальною є потреба реформування інтернатних закладів з метою зменшення кількості дітей у кожному з них і поширення сімейних форм виховання, а саме - влаштування дітей до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Сім’я є природним середовищем виховання дитини, тому завдання держави – це забезпечити право кожної дитини на виховання у сім’ї”.

Крім того, голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко та депутат Парламенту Франції Ів Ніколен обговорили питання співпраці в агропромисловому комплексі області. Юрій Павленко презентував Житомирську область як перспективний, але потребуючий інвестицій регіон та запевнив у підтримці владою інвесторів, яких зацікавлять найважливіші сектори економіки області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі