Влада

За результатами показників розвитку Житомирська область знаходиться на передостанньому місці в України

26 January 2007, 11:43

Про це, як повідомила  прес-служба Житомирської облдержадміністрації, сказав голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Павленко адміністративно-господарському активу області під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося 25 січня в Житомирі.

 Також губернатор, за словами прес-служби, поставив перед присутніми наступне завдання„Ми повинні в 2007 році вивести Житомирщину з останніх місць в рейтингу регіонів України.

Голова облдержадміністрації поінформував адміністративно-господарський актив області, що наразі триває процес розроблення Стратегії соціально-економічного розвитку регіону на найближчий час та на перспективу – до 2015 року. Спільно з обласною радою вже сформовано робочу комісію з числа професіоналів. Такі ж програми буде розроблено в кожному районі. Результати їх виконання ретельно контролюватимуться. "Для більш дієвої роботи системи органів виконавчої влади треба змінити підходи в механізмах управління, - наголосив Юрій Павленко. - Виконавча владна вертикаль на місцях не повинна заважати людям, а спільно з правоохоронними органами має стати центром захисту їх законних прав".

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі