Влада

Житомирський губернатор Павленко назвав „сухими й нудними” звіти на колегії своїх підлеглих

26 January 2007, 18:14

На засіданні колегії обласної державної адміністрації, яка відбулася 25 січня в Житомирі, голова облдержадміністрації Юрій Павленко підсумував її роботу так: „У сухих та нудних звітах і цифрах я не відзначив для себе реальних кроків та пропозицій до досягнення поліпшення якості життя жителів області”.

За повідомленням прес-служби ОДА, підсумок реалізації програми соціально-економічного розвитку в 2006 році представив заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Величук:

За словами Анатолія Величука, обсяг промислового виробництва зріс на 5%. Найбільших економічних успіхів досягнуто на підприємствах металургії та оброблення металів, виробництва деревини та виробів із неї, целюлозно-паперової промисловості. Збільшився обсяг інвестицій у порівнянні з минулим роком на 13%, за рахунок чого відбулося розширення виробничих потужностей ряду підприємств. Тим часом, на підприємствах фаянсово-фарфорової та харчової галузей не досягнуто виконання запланованих показників. "Це серйозний виклик місцевим виробникам та представникам влади, - впевнений заступник голови обласної державної адміністрації.

За словами заступника голови облдержадміністрації, в 2006 році не вдалося зупинити зростання кількості збиткових підприємств, у тому числі в галузі сільського господарства, що призвело до відповідних соціальних наслідків: втрати робочих місць, збільшення сум невиплаченої зарплати, зменшення відрахувань до бюджетів.

Залишається низькою й не досягає розміру прожиткового мінімум заробітна палата жителів області в північних районах. Продовжує зростати недоїмка до Пенсійного фонду. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 січня 2007 року складає 25,1 мільйона гривень.

У підсумковому слові голова облдержадміністрації Юрій Павленко відзначив, що надалі обговорення таких питань як виконання Програми соціально-економічного розвитку області буде відбуватися в дещо іншому форматі, зазначає прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі