Влада

В Житомирській області створюють регіональну раду підприємців, вже є 30 кандидатів

7 July 2011, 15:37

Начальник головного управління економіки Житомирської облдержадміністрації Зінаїда Янченко зазначила, що в області ведеться робота по створенню ради підприємців при облдержадміністрації.

Головним управлінням економіки направлені листи райдержадміністраціям та міськвиконкомам про подання кандидатур до складу регіональної ради підприємців. На сьогодні отримані пропозиції від усіх районів, до складу ради підприємців увійшло 30 чоловік. Це не остаточна цифра, створення об’єднання підприємців триває.

Про це повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Станом на 1 січня 2011 року кількість зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності на Житомирщині становила 142 тис. одиниць. Щороку в області реєструється близько 7 тисяч суб’єктів малого підприємництва.

Впродовж І кварталу 2011 року податкові надходження до бюджету від діяльності суб’єктів малого підприємництва становили 30,3 млн. грн. Ці надходження забезпечують 10% надходжень до загального фонду місцевих бюджетів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі