Влада

На вшанування жертв Голодомору на Житомирщині приїдуть Ющенко та Янукович

16 November 2007, 09:45

У заходах по вшануванню жертв Голодомору, які проходитимуть в Житомирській області, планується участь Президента України Віктора Ющенка та Прем’єр-міністра України Віктора Януковича, зокрема, у відкритті 20 листопада пам’ятника жертвам Голодомору в смт. Попільня.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

У рамках підготовки до 75-річчя Голодомору керівникам міст та районів області доручено, зокрема, до кінця 2007 року сформувати редколегії «Книг пам’яті» міст та районів, скласти списки мешканців районів та міст Житомирської області, що постраждали від Голодомору 1932-1933 років в Україні, надати допомогу мешканцям області, які пережили Голодомор, провести в кожному населеному пункті, де були жертви внаслідок голодоморів, жалобні мітинги за участю керівників районних органів влади та установ.

24 листопада у населених пунктах області буде приспущено Державний Прапор України, обмежено проведення розважальних заходів, внесені відповідні зміни до програм радіо та телебачення. О 16.00 на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу буде оголошено хвилину мовчання, на цей час зупиниться рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів. Потім розпочнеться Всеукраїнська акція «Запали свічку!».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі