Влада

Юрій Павленко ознайомився з котельним обладнанням

30 January 2007, 18:52

29 січня 2007 року голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Павленко відвідав  ЗАТ «Житомирремхарчомаш» та ТД «Крігер» - виробника та постачальника твердопаливних котлів, працюючих на альтернативних видах палива. Установка таких котлів в північних районах Житомирської області передбачена пілотним проектом Житомирської облдержадміністрації «Заміна застарілого котельного обладнання на об’єктах бюджетної сфери Житомирської області на високоефективне енергозберігаюче з використанням місцевих видів палива». Зараз проект знаходиться на погодженні в Національному агентстві України з питань забезпечення ефективного використання енергоресурсів, Міністерстві фінансів України і Міністерстві будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

Про це повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації

У рамках проекту планується встановити 100 котлів – їх установка дозволить скоротити майже на 30% споживання газу підприємствами бюджетної сфери та отримувати теплову енергію, використовуючи сировину, яка знаходиться на території області – торф та відходи лісопереробки. Це сприятиме економії бюджетних коштів в розмірі близько 10 млн. грн. щорічно.

Крім того, Юрій Павленко відвідав Житомирську загальноосвітню школу-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яка опалюється саме такими котлами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі