Політика

Тимошенко закликала місцевих депутатів почати боротися за зниження комунальних тарифів

31 January 2007, 08:02

Лідер опозиції Юлія Тимошенко закликала депутатів місцевих рад почати процедуру зниження комунальних тарифів. Про це вона заявила на Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування у вівторок, 30 січня, - повідомляє Інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко.

"Там, де мери наші - добровільно, там, де немає - силовими політичними методами", - заявила Тимошенко. "У країні немає жодного правильного комунального тарифу", - додала вона.

"Ми провели аналіз підвищення тарифів у всіх регіонах України, і ні в одному регіоні ці тарифи не підвищено обгрунтовано. Зараз надійшло лише 25- 30% платежів від населення", - сказала Юлія Тимошенко.

Лідерка опозиції вважає необхідність обгрунтованості підвищення тарифів і своєчасну оплату за житлово-комунальні послуги невід'ємними елементами національної безпеки України.

"Якщо ми не зупинимо цей процес, то він призведе до банкрутства житлово- комунальної організації, і внаслідок цього - до банкрутства "Нафтогазу України". В результаті цього ми можемо втратити українське управління компанією", - додала вона.

На думку Тимошенко, багаторазове підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги є способом заробити і відмити гроші.

Також Юлія Тимошенко підкреслила необхідність організації аукціонів при продажу землі несільськогосподарського призначення, закликавши депутатів місцевих рад від БЮТ ініціювати їх.

"У Києві й Житомирі, де в нас більшість - немає внесених документів. Так само в Севастополі й Луганську. Хто, крім нас, буде це робити? Може, дядько прийде з Партії регіонів і робитиме аукціони?" - сказала Тимошенко.

Лідерка БЮТ підкреслила, що організація аукціонного продажу землі несільськогосподарського призначення сприятиме збільшенню надходжень у місцеві ради. "Землі, які віддаються бізнесу (або в оренду, або у власність), з аукціонів будуть продаватися в кілька разів дорожче, і ви зможете в 10 разів збільшити місцеві бюджети", - сказала вона.

Крім того, Юлія Тимошенко заявила про необхідність розробки концепції реформування місцевого самоврядування в Україні й ініціювала створення маніфесту з проблем реформування місцевого самоврядування.

За словами Тимошенко, її блоком створюється редакційна комісія зі створення маніфесту, яку очолить Микола Томенко. Його заступником у комісії стане Йосип Вінський. За словами Тимошенко, у комісію також увійде донецький адвокат Сергій Осика.

 http://www.tymoshenko.com.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі