Влада

Борги за газ житомирського обласного санаторію „Лісова казка” будуть погашені за рахунок обласного бюджету

1 February 2007, 15:20

Борги за газ житомирського обласного протитуберкульозного санаторію „Лісова казка”, який розташований поблизу міста Коростишева, будуть погашені за рахунок обласного бюджету.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації

За її словами, постачання „блакитного” палива до Житомирського обласного протитуберкульозного санаторію „Лісова казка” буде продовжено, незважаючи заборгованість будівельній організації у сумі 107 тисяч гривень за спорудження газопроводу.

Поштовхом до прийняття такого рішення став лист-звернення начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації на ім’я голови облдержадміністрації Юрія Павленка, в якому було зазначено, що ВАТ „Житомиргаз” попереджає про відключення газу в санаторії "Лісова казка", якщо не буде виконано розрахунки за споруджений газопровід.

1 лютого на нараді в Житомирській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Загривого та за участю  начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Толстанова, представників протитуберкульозного санаторію, керівників ВАТ „Житомиргаз” і ВАТ „Коростишівгаз” знайшли компромісне рішення: газопостачання не припиняти, а борги перед будівельною організацією погасити за рахунок перевиконання доходної частини обласного бюджету. Питання планується винести на розгляд найближчої сесії обласної ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі