5 серпня 2020, 13:51 Житомир: °C
Іван Фурлет
Голова Житомирської міської організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс)

Язик як важіль, або про лицемірство Демчика

Я вже писав про синдром партії регіонів, який охопив Євгенія Демчика. На жаль, треба констатувати, що з часом його прояви тільки прогресують.

Після мовчазного ігнорування Меморандуму Євгеній Демчик знову вийшов на п'єдесталіз "проффесійним" проведенням конкурсу на визначення перевізників у місті.

Євгеній Демчик змушений був, навіть, провести прес-конференцію. Де, з традиційним йому лицемірством, заявив, що місто отримало "важелі" впливу на перевізників - можливість розірвання договорів при виявленні порушень та закликав громадськість долучатися до реформування.

Якщо з друге вже давно стало пустим звуком, то про "важелі" хотілося б деталізувати.

Наприкінці 2014 наша команда запустила сервіс написання електронних звернень до міської ради povidom.zt.ua. Звісно скарги громадян не минули і порушень у транспортній сфері. 

Без сумнівів можна сказати, що Євгеній Демчик, "важелем" вважає власний язик. Ось кілька витягів із відповідей заступника мера на скарги:

Важелі Демчика

Як бачимо, замість притягнення перевізників до відповідальності - розірвання договорів, наш герой тільки проводить наради і зобов'язує перевізників. Звісно, практично без жодних наслідків для пасажирів.

У когось виникає впевненість в тому, що ця людина здатна робити те, про що публічно заявляє?