Суспільство

Цього року житомирську міліцію одягли та придбали для неї авто

20 грудня 2007, 18:12

Голова Житомирської обласної ради Ірина Синявська привітала працівників УМВС в Житомирській області на урочистостях, присвячених професійному святу.

«Реалії сьогодення поставили Вас у такі умови, коли необхідно самостійно шукати шлях вирішення питань матеріально – технічного забезпечення, не зменшуючи при цьому ні на йоту вагу моральних і правозахисних функцій системи органів внутрішніх справ

Обласна рада, депутатський корпус обласної ради, за підтримки обласної державної адміністрації виділили цьогоріч один мільйон гривень з обласного бюджету на реалізацію правоохоронних заходів. За цей кошт придбано 13 спеціальних міліцейських автомобілів, встановлено камери відео спостереження у місті та на автошляхах і, головне, придбано зимовий формений одяг для працівників підрозділів, які несуть службу охорони громадського порядку. Адже не один рік поспіль особливо гостро стоїть питання забезпечення формою дільничних інспекторів. Всі ми розуміємо, наскільки суспільно важливою з точки зору честі, моралі і гідності є ошатність людини у міліцейській формі», - зазначила вона.

Я вважаю, що на даному етапі, насамперед, від влади, особливо місцевої, від усвідомлення і розуміння керівників всіх рівнів самоврядної і виконавчої гілок залежить не просто ефективність роботи цілої системи правоохоронних органів, а фактор довіри громади, мешканця місцини до працівника органів внутрішніх справ. Ви знаєте наскільки важко сьогодні руйнувати негативний стереотип, який практично вкоренився у народі. І цьому сприяють відсутність мобільності, неналежне екіпірування, забезпеченість засобами зв’язку патрульних служб і, чого гріха таїти, «моральність» окремих чинів, які турбуються не про честь мундира, а про кишеню в ньому.

Наразі в області працює 371 дільничний інспектор, який обслуговує 1624 населених пункти. У середньому кожним працівників цієї категорії у сільській місцевості обслуговується по 7 населених пунктів. Якщо брати показник по кількості населення, то навантаження складає 3, а в містах 6 тисяч чоловік, це вдвічі меншій нормі

Обласна рада абсолютно підтримує такі прояви громадської активності, як громадські формування, яких в області вже зареєстровано 639, і, так звані, сходи жителів населених пунктів. Спільні дії правоохоронця і громадянина у штатському оздоровлюють суспільство.

Житомир.info

Матеріали по темі