Суспільство

Губернатор Житомирської області подарував дітям солодощі від Ющенка

21 грудня 2007, 13:55

До Дня Святого Миколая голова облдержадміністрації вручив подарунки дівчаткам та хлопчикам Житомирщини, які виховуються в багатодітних родина, - повідомляє прес-служба держадміністрації.

Голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Забела взяв участь у благодійному святі до Дня Святого Миколая, яке 19 грудня відбулося в обласній філармонії. На нього прибули діти з усіх куточків Житомирщини, які виховуються в багатодітних родинах. Свято провела ведуча популярної дитячої телепрограми „В гостях у Ксені” Оксана Крук.

„Я знаю, що сьогодні на цьому дійстві – найталановитіші, найрозумніші та найсумлінніші діти, які своїми успіхами в навчанні та вдома заслужили на щиру повагу та шану. А тому подарунки з нагоди казкового свята – цілком залужені,” - сказав, вітаючи дітей, Юрій Забела. Він подякував юним за їхні труди впродовж усього року, побажав їм міцного здоров’я, тепла й добра та вручив святкові подарунки від Президента України Віктора Ющенка та від обласної державної адміністрації – солодощі, іграшки та інші цінні й корисні речі. В кожному святковому пакунку був маленький державний прапор України.

У благодійному святі також узяли участь голова обласної ради Ірина Синявська та заступник голови облдержадміністрації Микола Черненко.

В Житомирській області проживає 51 багатодітна сім’я, яка виховує 8 і більше дітей. Там зростає більше 500 дітей. Соціальним супроводом охоплено 1437 дівчаток та хлопчиків із родин із низькими статками. За останній рік відповідними службами підготовлено більше 300 документів для присвоєння жінкам області, які народили 5 і більше дітей, почесного звання „Мати-героїня”. 82 із них таке високе звання присвоєно.

Житомир.info

Матеріали по темі