Влада

У Житомирі Литвин розповів про зрадників та «відмазав» Януковича від мовного закону

8 липня 2012, 10:48

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що його зрадили і продали.

Про це Литвин сказав під час прес-конференції у Житомирі 7 липня, яка була присвячена наслідкам прийняття парламентом закону про мовну політику. Нагадаємо, що цей закон підтримали 20 депутатів фракції Народної партії.

«В мене в середині душа кричить. Чому мене зрадили, продали люди, яким я вірив?!», - сказав Литвин.

Спікер розповів як депутати від Народної партії пояснювали своє голосування за «мовний» закон.

«На наступний день, о 8.30 я зібрав фракцію. Я запитував: Чому ви мене здали? За що? На кожного дивлюся, у вічі – потупили очі. Пояснення одне, що ми голосували за розгляд цього питання, тобто не зрозуміли. Я не сприймав і не сприймаю цей аргумент. Тоді з’явилося друге пояснення: керівнику фракції було сказано, що зі мною все погоджено. Я цього також абсолютно не сприймаю», - сказав Литвин.

На запитання щодо ролі у цих подіях його товариша Адама Мартинюка Литвин відповів коротко і категорично: «Для мене цієї людини не існує».

Володимир Литвин впевнений, що голосування 3 липня у Верховній Раді за скандальний закон відбулося без відома Президента України. І підтвердженням цьому, на думку спікера Верховної Ради, є прес-конференція Віктора Януковича, запланована на 4 липня в Українському домі.

«Президент України не знав, що Верховна Рада піде на такий крок. Якби такий крок планувався безпосередньо за участі президента, то не планували б проведення прес-конференції. Бо для кожного було, є очевидним, яка буде реакція. Це хотіли продемонструвати деякі люди свою спроможність впливати на Верховну Раду і на прийняття нею рішень. Ви розумієте, що швидко народжуються лише котята, але вони народжуються сліпими. Так і в даному випадку вийшло», - зазначив Володимир Литвин.

Як повідомляв Житомир.info, після голосування 3 липня у Верховній Раді за прийняття закону про мовну політику, Володимир Литвин дві дні не читав Інтернет і не дивився телевізор, а потім приїхав у Житомир на прес-конференцію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі