Події

Працівники Житомирського лікеро-горілчаного заводу протестують проти призначення нового директора

5 травня 2014, 14:53

5 травня працівники Житомирського лікеро-горілчаного заводу заблокували прохідну, щоб не пустити на підприємство новопризначеного керівника. За словами людей, Ігор Касич був куратором заводу у 2010-2011 роках і ледь не довів підприємство до банкрутства, тому працювати під його керівництвом не хочуть.

«Новопризначеного керівника ми знаємо дуже давно. Цей керівник не повинен очолювати таке підприємство. Ця людина колись змушувала відмовитися від торгових марок, які є на підприємстві. Завод 6 років відстоював у судах торгову марку «Житомирська на бруньках». На сьогоднішній день потрібна година, щоб забрати цю торгову марку. Треба лише зайти на підприємство і ввечері можна вийти власником торгової марки. Ця людина нехай поверне 32 мільйони боргу, або скаже тим людям, які знають, де вони, і хай повернуть», - розповідає голова профкому і в.о. гендиректора ЖЛГЗ Мирослав Кучер.

Мітингувальники переконують: зараз завод є найбільшим платником податків в області і успішно працює, люди отримують хорошу зарплатню і повністю задоволені своїм керівником Олександром Спірідоновим.

«При нинішньому керівництві це підприємство працює прибутково, справно платить зарплату, крім того інші соціальні виплати, колективний договір один з кращих в Україні на нашому підприємстві. І тому постало питання: чому такого керівника знімають і ставлять незрозуміло кого, ставлять людину, яка має репутацію злодія. І кожен на цьому заводі знає, що якщо прийде Касич Ігор Петрович і люди, які стоять за ним, то вони доведуть-таки справу до кінця, вони доведуть цей завод до банкрутства і він вже не зможе піднятися», - говорить діловод підприємства Анна Сіріна.

Ігоря Касича на посаду призначило Державне управління справами. 5 травня мало відбутися його офіційне представлення колективу. Чоловік переконує - працівників проти нього налаштувала стара адміністрація, бо не хоче змін.

Щоб зрозуміти, чому люди вийшли на протест, у Житомир приїхав представник Державного управління справами. Після зустрічі з ініціативною групою Олександр Ратушняк пообіцяв найближчим часом вивчити ситуацію детальніше і переглянути рішення про призначення Касича.

Люди налаштовані рішуче і кажуть, що працювати під керівництвом Касича не будуть. якщо їх не почують тут, поїдуть пікетувати столичний офіс ДУСу у Києві.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі