Кілька сотень житомирян прийшли опівдні 8 травня до Монументу Слави, щоб вшанувати пам'ять про загиблих у роки Другої світової війни.
Мітинг-реквієм біля Монументу Слави відбувся під жовто-блакитними прапорами. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
«Друга світова війна - це величезна трагедія українського народу. Наш народ постраждав чи не найбільше. Після Перемоги у війні Україна не отримала жодних преференцій. Адже окупаційна радянська влада вже у 1947 році влаштувала голодомор, після 1945 року мільйони українців виселялися до Сибіру. Тому сьогодні недоречні гучні святкування початку чи кінця Другої світової війни. Але ми разом з усім світом приєдналися 8 травня до вшанування пам'яті загиблих у війні. Адже саме 8 травня відбулося підписання Акту беззастережної капітуляції нацистської Німеччини», - зазначив голова Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін.


















































