Місто

На Крошні у Житомирі після 19-літньої перерви запрацює дитсадок

25 June 2014, 09:15

Будівлю ліквідованого дошкільного навчального закладу №58 буде безкоштовно передано у комунальну власність міста.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

Дитсадок на 320 місць розташований за адресою Житомир, вул. Крошенська, 12-б (площа будівлі 3683,1 кв. м., закріпленої за нею земельної ділянки 9512 кв. м).

З 30.12.2004 року об’єкт перебуває на балансі Житомирського державного технологічного університету та не використовується за призначенням.

Право власності на будівлю колишнього дитячого садочка №58 «Будівельник» з господарськими будівлями зареєстровано за Міністерством освіти і науки України згідно свідоцтва про право власності від 31.01.05 на підставі рішення виконкому Житомирської міської ради від 27.01.05.

У квітні цього року Комісія з майнових питань підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, надала дозвіл на передачу до комунальної власності м. Житомира приміщення колишнього дитячого садка №58, що розташований за адресою: м. Житомир, вул. Крошенська, 12б, та перебуває на балансі ЖДТУ, за умови дотримання вимог законодавства (Витяг з протоколу №11 від 7.04.14).

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 19 червня 2014 року прийнято рішення про створення комісії з прийняття у власність територіальної громади Житомира вищевказаного об’єкта. Рішення було прийнято одноголосно. До комісії увійшли представники управління освіти міської ради та ЖДТУ.

У місячний термін комісії доручено здійснити приймання-передачу будівлі ДНЗ відповідно до чинного законодавства.

Для довідки:

Ліквідований дитячий садок до 1994 року належав колективній фірмі «Житомирінвест».
У 1995 році через відсутність фінансування, наказом по відомству дошкільний заклад № 58 був закритий.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі