Влада

Сидір Кізін прощався з громадою, а новий очільник Житомирської області Сергій Машковський дякував за довіру

23 липня 2014, 16:10

23 липня у сесійній залі Житомирської обласної державної адміністрації відбулося офіційне представлення нового керівника області. Екс-губернатор Сидір Кізін з трибуни попрощався з громадою і пообіцяв усіляко допомагати Сергію Машковському, бо йому буде дуже нелегко на цій посаді.

«Хочу подякувати громаді Житомирщини, яка була разом з нами. Сьогодні ми складаємо владні повноваження. Я хочу побажати новому керівнику Сергію Машковському успіхів на цій роботі, важкій і відповідальній. Знаю, що Вам буде нелегко, але Ви людина молода, з новими поглядами. Думаю, що Вам вистачить енергії, сил, рішучості продовжити ті зміни, які започатковані. Ну, а Житомирщині, яку ми не полишаємо, хочу побажати миру і процвітання», - зазначив Сидір Кізін.

У свою чергу новопризначений губернатор Сергій Машковський подякував за довіру і повідомив, що своїм першочерговим завданням вважає подолання корупції в області. Він зазначив, що особисто контролюватиме цей процес.

«Пропоную почати з інформування суспільства, з діалогу з населенням. Ми плануємо по всій області розмістити рекламні щити з номерами телефонів контактного центру, який працює в облдержадміністрації, куди всі мешканці області зможуть повідомляти про прояви корупції. Реакція буде миттєвою і жорсткою», - повідомив Машковський.

Крім того, новий губернатор пообіцяв прислухатися до активістів і обов’язково обговорювати призначення з громадою.

Представляти Сергія Машковського приїхав перший заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко. Також був присутній народний депутат від партії «УДАР» Рустам Раупов.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі