Місто

Громада Житомира за 1 гривню найняла техніку для демонтажу недобудови АТБ в центрі міста

17 October 2014, 22:12

Надвечір 17 жовтня у Житомирі розпочали демонтувати скандальну недобудову супермаркету АТБ на розі вулиць Київської та Театральної. О 18.00 біля недобудови зібралися місцеві активісти, а вже за півгодини на місце прибула важка техніка підприємства АТЗТ «Фаворит».

«Тут зібралася громада Житомира, яка небайдужа до проблеми нашого міста. На даний час відбувається демонтаж металевих конструкцій»,- розповіла член виконавчого комітету Житомирської міської ради Юлія Демчук.

За її словами, демонтаж проводиться згідно рішення інспекції Державної архітектурно-будівельної комісії України та статуту, затвердженого міською радою.

«Нам стало відомо, що сьогодні інспекцією ДАБК України скасована декларація на початок будівельних робіт, оскільки фірма ПП ТВЦ «Олеся» подала недостовірні дані, що вони є нібито правонаступниками ТВЦ «Олеся», яким в 93 році була надана у постійне користування земельна ділянка. Територіальною громадою міста Житомира на підставі статуту, який затверджений міською радою, користуючись своїм конституційним правом на народовладдя, а також на виконання рішення сесії… укладено з дочірнім підприємством «Фаворит» АТЗТ «Фаворит» договір про надання послуг з демонтажу, розбирання металевих конструкцій. Громада підписала цей договір. Вартість цих послуг - 1 гривня», - розповіла Юлія Демчук і додала, що громада Житомира не хоче, щоб в історичному центрі міста будували черговий супермаркет.

«Вважаю, що для громади Житомира це дуже визначна і символічна подія. Всі говорять, що треба посилювати самоврядування, а це реальний крок нашої житомирської громади показати, що лише ми в Житомирі будемо вирішувати, що буде тут будуватися. І користуючись нагодою хочу передати привіт суддям Дніпропетровського окружного адміністративного суду, які, я сподіваюсь, більше не будуть вирішувати в подальшому долю земель міста Житомира»,- зазначила Юлія Демчук.

За словами прораба Ігоря Шкури, який слідкує за демонтажем металевих конструкцій, наразі важко передбачити термін проведення робіт, втім він запевняє - намагатимуться закінчити демонтаж якнайшвидше.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі