Влада

У Житомирі з нагоди Дня автомобіліста нагородили водіїв, які їздять в зону АТО

23 жовтня 2014, 16:52

За сумлінне виконання службових обов’язків при перевезенні військовослужбовців у зону АТО та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника почесні грамоти Житомирської облдержадміністрації отримали водії Сергій Блохін, Олександр Шкута, Віктор Бергилевич, Микола Мусійчук, Юрій Романюк та Володимир Дячук.

Про це Житомир.info повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

Перевізників Житомирської області вітали на урочистостях, які відбулися в Житомирській облдержадміністрації напередодні Дня автомобіліста та дорожника – 23 жовтня.

Для забезпечення сфери пасажирського транспорту в області функціонує 24 автопідприємства, 115 приватних перевізників, 19 автостанцій, 53 залізничні станції. Транспортна галузь Житомирщини – це 12 тис. 396 працівників, 21 тис. 761,3 км автомобільних доріг, 550 мостових споруд.

1599 населених пунктів області, що становить 96%, забезпечені автобусним сполученням. Автобусна маршрутна мережа регіону сформована та налічує понад 700 маршрутів загального користування.

«Транспортна галузь є одним із найважливіших секторів економіки, який живить інфраструктуру. Ця галузь області є досить потужною. За дев’ять місяців цього року послугами пасажирського транспорту області скористалось 88,4 млн. осіб», - повідомив кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Посадовець у переддень професійного свята від облдержадміністрації відзначив кращі трудові колективи галузі: ТОВ «Автосвіт ЛТД» м. Коростень (керівник Іван Максименко), ТОВ «Сав-Транс» м. Житомир (керівник Аркадій Савіцький), ТОВ «МАЗАР» (керівник Максим Сергейчук), а також приватних перевізників Євгена Савіцького та Ярослава Ільчишина.

Ярослав Лагута також вручив У свою чергу голова обласної ради Віталій Француз вручив подяки Сергію Огіру, Роману Миколаєнку, Івану Машкову, Миколі Ткаченку, Олегу Ярушинському та Руслану Бондарчуку.

Перевізники Житомирщини також отримали подяки від виконавчого комітету Житомирської міської ради, департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, управління Укртрансінспекції в Житомирській області та управління ДАІ УМВС в Житомирській області.

Фото прес-служби Житомирської облдержадміністрації

Житомир.info 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі