Суспільство

Перевізники Житомирського району страйкували і вимагали підняти тарифи, влада вже підготувала розпорядження

3 March 2015, 15:45

 Підняти тарифи на проїзд – саме з такою вимогою вранці 2 березня припинили роботу перевізники на маршруті номер 115 «Житомир-Озерне». В облдержадміністрації терміново провели нараду з підприємцями, де з’ясовували причини зупинки перевезень пасажирів.

«О десятій годині без будь якого попередження, перевізники, не тільки 115 марштуру, а в цілому всі перевізники Житомирського району з незрозумілих причин, без будь якого попередження призупинили роботу. В третій годині вони розпочали далі працювати по маршрутам, ще у нас в департаменті відбулась відповідна нарада. Я запросив до себе всіх перевізників, визначили ті шляхи і чому це сталось, перше питання – це стрімке здорожчання вартості паливно-мастильних матеріалів, дизпалива і ще вчора ( 1 березня) відбулась ситуація, що на 50% здорожчав газ», - розповів в.о. директора департаменту промисловості, розвитку інфраструктури і туризму Житомирської облдержадміністрації Роман Крисюк.

Мешканці деяких районних центрів розповідають, що перевізник вже почали самовільно підвищувати вартість проїзду. За словами Крисюка, не лише у Житомирській області перевізники вимагають підвищити вартість проїзду. Втім, на Житомирщині тарифи буде підвищено тільки після обговорень.

«Відповідний проект розпорядження голови ОДА розміщений на сайті. І як тільки буде пройдена його процедура обговорення, він буде так само прийнятий. І тільки після того будуть внесені відповідні зміни у вартість існуючих автобусних маршрутів, буде здорожчання. Це нетрадиційні методи, але іншого виходу із цієї ситуації, яка склалась, просто немає», - переконує керівник департаменту.

Роман Крисюк каже: скоріше за все проїзд у приміських та міжміських автобусах таки подорожчає, втім мешканці міста та області можуть бути впевнені – громадський транспорт принаймні ходитиме безперебійно.

Нагадаємо, розпорядженням голови ОДА від 02.06.2014 тариф на перевезення пасажирів автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, у приміському і міжміському внутрішньообласному сполученні, був встановлений на рівні 0,32 грн. за 1 пасажиро-кілометр.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі