Місто

У Житомирі на дві години увімкнуть вуличні сирени

15 April 2015, 17:40

16 квітня у Житомирі буде проведено комплексну перевірку системи централізованого оповіщення міста.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення скрадиди.

Для оповіщення населення міста Житомира про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, в місті створена система централізованого оповіщення, яка складається з електросирен та мережі міського проводового радіомовлення, по якій до населення доводяться сигнали оповіщення, повідомлення, звернення органів влади. Передачі повідомлень здійснюються подачею сигналу «Увага всім!» за допомогою електросирен, які розташовані по всій території міста.

«16 квітня, з 13.00 по 15.00 год., тривога буде навчальною, працюватимуть всі електросирени, розміщені в різних куточках міста. Звук їх означає попереджувальний сигнал: «Увага всім!». За цим сигналом мешканці міста повинні ввімкнути радіоприймачі місцевої радіомережі і прослухати речове повідомлення. Тексти оповіщення на найбільш вірогідні ситуації відпрацьовані завчасно», - повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.

Також він зауважив, що оперативне оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій є основним завданням цивільного захисту. Саме невиконання або невчасне виконання цього завдання призводить до невиправданих людських втрат та матеріальних збитків.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до всіх житомирян відповідально відноситись до сигналів оповіщення, які передаються через систему централізованого оповіщення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі