Політика

У Житомирі кандидат в депутати пропонує виборцям допомогу в налаштуванні металопластикових вікон

7 жовтня 2015, 14:51

Кандидат в депутати до Житомирської обласної ради від партії блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» Олег Малиновський 6 жовтня організував благодійну акцію по налаштуванню металопластикових вікон і провів зустріч з виборцями.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

«В оголошенні зазначено, що у дворі будинку №10 по вулиці Старий Бульвар буде проведено благодійну акцію по налаштуванню метало пластикових вікон, а також буде надано консультації по їх обслуговуванню безкоштовно. Під час проведення акції відбудеться зустріч з кандидатом в депутати Житомирської обласної ради Олегом Малиновським», – йдеться в повідомленні.

Кандидат запевняє, що таким чином людей готуватимуть до зими.

В коментарі ОПОРІ Олег Малиновський розповів: «Ми записуємо поки людей, які потребують такої допомоги. Будемо підготовлювати їх до зими. Налаштування, схеми, системи цього закривання, смазування, а якщо потрібно ремонт такий серйозний, то це вже питання консультації спеціалістів, які скажуть чи треба міняти цей якийсь прилад. Щоб не визивати мастєра на один - два чоловіки, ми зберемо чоловік 10 і зразу підемо. На машині привезем його».

Відповідно до п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»:«Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі