Суспільство

«Шерше ля фам»: на честь жінок-міліціянток

8 березня 2008, 09:44

Мужність жінок у погонах, без сумніву, варта неабиякого захоплення. В них поєднуються, на перший погляд, непоєднувані якості. Добрі, милі, чуйні, чарівні, мудрі та жіночні у той же час можуть бути суворими, жорсткими, а іноді навіть не по-жіночому різкими, і що найголовніше – мужніми.

Саме ця ідея була закладена у роботи всесвітньо відомих майстрів-карикатуристів з України, що об’єднались у бліц-виставку з символічною назвою «Шерше ля фам», яка пройшла напередодні Міжнародного жіночого дня в УМВС України в Житомирській області. У цьому мистецькому заході взяли участь такі художники карикатурного жанру, як Володимир Казаневський, Костянтин Каланчева, Олег Середа, Георгій Майоренко, Василь Вознюк, Марина Туровська та інші. На представлених малюнках й дійсно можна було відшукати жінку у різних іпостасях, але всюди вона постає як символ непереборної мужності й рішучості.

Свято на честь жінок-правозахисниць продовжилося в актовій залі УМВС. З привітальним словом до присутніх звернувся головний міліціонер області Валерій Присяжнюк. З його рук чарівні співробітниці міліції отримали відзнаки МВС та УМВС, грошові нагороди та Почесні грамоти.

Святкового настрою присутнім додали музичні дарунки у виконанні оркестру УМВС та його солістів Людмили Шульги та Валерія Сагадіна. А найбільше зачарування викликали теплі слова з вуст діточок, які завітали до залу разом з вихователями дитячого садочку, щоб привітати своїх найрідніших матусь зі святом 8-го Березня.  

 Ольга Номерчук прес-служба УМВС в Житомирської області

Житомир.info

Матеріали по темі