Місто

Для розробки концепції арт-центру в житомирському кінотеатрі «Жовтень» створили ініціативну групу

11 March 2016, 14:38

Для розробки концептуального бачення молодіжного арт-центру, який планують створити в приміщенні кінотеатру «Жовтень», окрім робочої групи сформували ще ініціативну групу, до якої увійшли представники громадськості.

Про це Житомир.info розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

«Була в нас зустріч, ми визначили ініціативну групу, яка буде займатися далі. Робоча група вона така офіційна, але є ще представники громади, яким це все небайдуже і цікаво. Зараз всі ці люди, які від громадськості увійшли в цю групу, вони формують свої бачення, що там має бути, як воно має бути облаштовано і взагалі,  яка концепція цього центру, що він собою буде представляти, яку роль він буде виконувати для міста. Ми з ними зустрічаємось наступного разу після 17 березня. Треба сформувати концептуальне бачення цього центру, технічне завдання теж обов’язково, але це простіше. Так як це такий публічний простір буде, то він має бути ще насичений якоюсь ідеєю, над цією ідеєю зараз всі будуть працювати», – зазначила Ірина Ковальчук.

До ініціативної групи увійшли 5 представників громадськості.

«Склад групи: Наталя Прокопенко, ГО «Фотосфера»; Ілля Грицанюк, ГО «Цілком природньо»; Наталя Кобилінська, представник Автомайдану; Максим Вікарчук, представники коворкінг центру «Острів Пасхи»  та Олена Славова ГО «Артсело», – розповіла Ірина Ковальчук.

Як повідомляв Житомир.info, робоча група цілий рік вирішуватиме, як з житомирського кінотеатру «Жовтень» зробити арт-центр.

Фото зі сторінки Ірини Ковальчук в мережі Facebook

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі