Місто

У Житомирі майбутні патрульні поліцейські скаржаться на погану якість форми

21 March 2016, 10:20

У Житомирі майбутні патрульні поліцейські скаржаться на погану якість форми та взуття.

Про це пишуть у групі в соцмережі «Моя нова поліція Житомир».

«Нові поліцейські Житомира отримали огидну форму та ще й на пару розмірів більше. Куртка на дуже тоненькому, дешевому синтепоні, тканина синтетика, в якій в середині гума, в ательє з тяжкістю її вшивають і прострочили (скаржилася кравчиня). Форма з курткою не вселяють довіри, все смердить хімією. Керівництво могло б, хоча б, не економити на самому матеріалі, а закупити більш-менш якісний. Загалом, будемо, як клоуни служити українському народові. Ось такі берци видали, дуже важкі, не зручні, виробництво Україна», – пишуть у соцмережах.

Заступник начальника відділу зберігання та постачання Патрульної поліції Алла Євтушок повідомила Житомир.info, що вся інформація буде даватися тільки через інформаційний запит.

«Вам потрібно дати офіційний запит і ми дамо вам відповідь», – сказала Алла Євтушок.

Також в соцмережах є інформація про те, що 22 березня стосовно якості форми буде розмова на вищому рівні.

«Надійшло дуже багато скарг з приводу неякісної форми, вимоги купити ланцюжок і чохол під документи і т.д. Завтра об 11:00 з цього приводу буде дуже серйозна розмова на вищому рівні департаменту. Дуже потребуємо фактів стосовно: питання ржавих патронів, наявність і якість ременів, якість взуття, нестача розмірів взутті і форми, не повний комплект форми, вимога купити ланцюжок і чохли для документів (хто саме вимагав і пропонував просто купити на місці), здача того чи іншого внеску і т.д. Все це можна анонімно надіслати в ЛС або навіть поспілкуватися особисто по телефону (номер вкажу в ЛС). Так само цікавить питання поборів і хабарів, але ніби як тиша ... або не хочуть зізнаватися», – пишуть в соцмережах.

Як повідомляв Житомир.info, презентувати нову патрульну поліцію Житомира планують 22 березня.

Фото з соцмережі Вконтакті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі