Влада

Колишній заступник мера Житомира та керівник прес-служби тепер – регіональні консультанти з децентралізації

21 March 2016, 17:10

21 березня у Житомирі представили регіональних консультантів з питань децентралізації.

Про це повідомляє сайт Житомирської облдержадміністрації.

«Виконавчий директор Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Кухарська зазначила: «Наша організація одна із небагатьох організації, яка на усіх, навіть найвищих рівнях, представляє, захищає та відстоює інтереси міст. Розробляє пропозиції щодо внесення змін до діючого законодавства, розробляє законопроекти та інші нормативні акти, які стосуються життєдіяльності міст. Надає інформаційну, організаційну та консультативно-експертну допомогу містам-членам АМУ. Проводить навчальні заходи для посадових осіб органів місцевого самоврядування на різні теми». У 2016 році Асоціація реалізовує декілька міжнародних проектів. Зокрема два з них вже розпочали роботу в Житомирській області: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування (ПУЛЬС)» та «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні (ПБП)», - йдеться у повідомленні.

В рамках цих проектів в Житомирській області працюють консультанти:

консультант з питань комунікацій і просування успіхів децентралізаційної реформи Світлана Прокоф’єва (тел.: (067) 353 84 82);

консультант з організаційно-правових питань Олександр Пилипчук (тел.: (067) 353 84 75);

консультант з бюджетних питань Галина Семенець (тел.: (067) 353 84 05).

«Регіональні консультанти надають роз’яснення з питань, що виникають в ході впровадження децентралізаційної реформи», - інформує ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, Світлана Прокоф’єва очолювала управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради з травня 2014 року, на початку січня цього року вона перейшла на посаду головного спеціаліста цього ж управління. Галина Семенець була першим заступником мера Володимира Дебоя з листопада 2010 року і після його дострокової відставки в лютому 2014 року написала заяву на звільнення «за згодою сторін».

 

 

Фото з сайту ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі