Влада

З сайту Житомирської обласної ради зникла інформація про друге пленарне засідання сесії

8 April 2016, 12:04

5 квітня прес-служба Житомирської обласної ради розсилала повідомлення щодо проведення другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради.

Нижче – текст повідомлення прес-служби:

Друге пленарне засідання четвертої сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання відбудеться 28 квітня поточного року. Відповідне розпорядження підписала сьогодні, 5 квітня, голова обласної ради Анжеліка Лабунська. Сесії розпочне свою роботу о 10 год. в залі засідань обласної ради.

Цього сесійного дня до порядку денного буде внесено понад 40 питань, серед яких питання комунальної власності, земельні питання тощо.

Зокрема, депутати обласної ради прийматимуть звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо загострення соціально-економічної ситуації в області.

Також депутатський корпус має затвердити Положення про Наглядову раду комунальних підприємств та установ обласної ради та комплексну програму проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи на Житомирщині на 2016 рік.

Серед іншого, народні обранці розглядатимуть Програму розвитку агропромислового комплексу області на 2016 – 2020 роки та заслухають інформації прокурора області і т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в області про результати діяльності відомств у 2015 році.

На засідання запрошено народних депутатів України, голову, заступників голови, директорів департаментів, начальників управлінь, відділів облдержадміністрації, голів районних рад, міських голів, голів райдержадміністрацій, керівників обласних об’єднань, організацій та установ, представників засобів масової інформації.

Ця інформація також була опублікована на офіційному сайті обласної ради. Станом на ранок 8 квітня повідомлення про друге пленарне засідання з сайту зникло.

На сайті облради за 5 квітня лишилася тільки інформація про підготовку до 30-х роковин аварії на ЧАЕС

У прес-службі облради ніяких пояснень з цього приводу Житомир.info не надали.

Голова депутатської комісії з питань регламенту Сидір Кізін сказав, що знає про проведення другого пленарного засідання 28 квітня і немає інформації про іншу дату.

«Наскільки мені відомо, друге пленарне засідання відбудеться 28 квітня, про зміни ніякої інформації в мене немає», - сказав голова фракції ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Як повідомляв Житомир.info, на другому пленарному засіданні сесії обласної ради 28 квітня депутати мали розглядати, зокрема, питання про створення КП «Бурштин Полісся» та продовження контрактів з керівниками трьох комунальних підприємств.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі