Суспільство

На забруднених річках в Житомирській області встановлять обладнання для вилову поверхневих речовин

21 April 2016, 09:37

У Баранівському районі Житомирської області тривають заходи щодо недопущення поширення забруднення річок на інші території. Наразі проводяться аналізи та дослідження води і загиблої риби з річок Хомора та Случ.

Про це повідомляють на сайті Житомирської облдержадміністрації.

«Житомирською філією ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» розпочато роботи з проектування меж забруднення на місцевості та вивчаються способи ліквідації проблеми. Аналіз проб здійснюватиме Інститут колоїдної хімії ім. Думанського та Інститут гідробіології НАН України.

Також налагоджено співпрацю між управлінням екології облдержадміністрації та філією «Магістральні нафтопроводи "Дружба"» ПАТ «Укртранснафта» щодо надання технічної допомоги – сорбуючих бонів. Це обладнання встановлять для уловлення поверхневих речовин у річках», – йдеться в повідомленні.

Діє заборона на використання для будь-яких потреб води з річок, напування тварин та споживання в їжу риби.

Нагадаємо, 19 квітня житомирський губернатор звернувся до мешканців з приводу надзвичайної ситуації природного характеру.

Як повідомляв Житомир.info, 18 квітня в облдержадміністрації відбулася нарада з приводу наслідки скидів шкідливих речовин у річки Хомора та Случ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі