Влада

Начальник Житомирського УСБУ розповів про порушення на 560 тис. грн у Бердичівському медколеджі

23 May 2016, 16:13

23 травня в управлінні СБУ в Житомирській області зібралися учасники АТО та громадські активісти. Разом з працівниками відділів СБУ та начальником управління Володимиром Пахнюком обговорили проблеми, які викликали серйозний резонанс під час останньої сесії обласної ради, зокрема питання скандально відомого директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка.

За словами голови обласної ради Анжеліки Лабунської, звільняти Клименюка рішенням депутатів немає сенсу, адже угоду з ним укладено таким  чином, що він зможе поновитися на посаді. Як повідомив Володимир Пахнюк, управління Служби Безпеки в Житомирській області важелів впливу на цю ситуацію не має, адже проти нього в СБУ не відкрито жодного провадження.

«Відкритих кримінальних проваджень стосовно Клименюка в управлінні СБУ у Житомирській області немає. Він на сьогодні не вчинив злочинів, які підпадають під нашу компетенцію. Але нами було задокументовано, що під час проведення певних робіт в цьому коледжі там було виявлено порушень на 560 тисяч гривень, якщо я не помиляюся. Ми ці матеріали передали, як ми і зобов’язані робити, тому що стаття 191 привласнення чи розтрата майна раніше була альтернативною підслідністю, а зараз виключно поліція, ми передали у поліцію, вони відкрили провадження і здійснюють досудове розслідування. В управлінні СБУ в Житомирській області відсутня інформація щодо ти х чи інших протиправних дій з боку його керівництва, керівництва коледжу, у зв’язку з цим, ми не можемо реагувати тому що чутки і домисли це одне, а факт протиправної діяльності це зовсім інше», - повідомив начальник управління СБУ в Житомирській області Володимир Пахнюк.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі