Події

Голова обласної організації партії УКРОП не виключає, що її квартиру в Житомирі обікрали через політичну діяльність

9 August 2016, 08:40

У Житомирі на Богунії обікрали квартиру голови обласної організації партії УКРОП Тетяни Пашкевич.

Про це Пашкевич 8 серпня написала на своїй сторінці у фейсбук, зауваживши, що можливо причиною крадіжки стала її «громадсько-політична діяльність».

«Мою квартиру пограбували. Єдине, що дуже шкода - ланцюжок, який був подарований покійною мамою та підвіску, яку вона носила та віддала мені... А все інше - Бог суддя. Не виключаю, що це, пов'язано з моєю громадсько-політичною діяльністю... Випадковостей не буває?... Завтра об 11.00 всіх знайомих журналістів- представників ЗМІ запрошую на чашку чаю/кави та тістечок у нас в офісі на Пушкінській, 25 (навпроти водонапірної вежі). Розкажу всі деталі та проситиму допомоги у пошуку свідків», - написала Тетяна Пашкевич.

Вона хоче розшукати очевидців, які бачили підозрілих осіб, що входили чи виходили з першого від дороги під'їзду будинку по вул. Героїв Десантників, 13 (колишня – Жукова).

«Цілий день була не в собі: тягнуло додому. Я рідко їзджу на обід, але цього разу рвалася постійно поїсти. Треба слухати шлунок)) а ще "чуєчку": хотіла одягнути ланцюг, оплатити навчання за весь період в Академії при Президентові (тільки вступила ) та відклала на завтра. Ніколи, ніколи не можна відкладати те, що можна зробити сьогодні на потім. Та вже пізно», - написала в коментарях Тетяна.

Як повідомляв Житомир.info, Тетяна Пашкевич працювала редактором комунальної газети Житомирської міської ради «Місто» з грудня 2013 року по 1 березня 2016 року. На місцевих виборах 2015 року Пашкевич балотувалася на посаду мера Житомира від партії УКРОП і у першому турі посіла 7 місце з 16 кандидатів – 2826 голосів «за» (3,6843%).

 

Фото зі сторінки Тетяни Пашкевич у фейсбук

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі