Політика

Депутати Житомирської облради зібрали підписи за скликання позачергової сесії

21 вересня 2016, 12:05

Депутати Житомирської облради зібрали підписи та звернулися до голови обласної ради Анжеліки Лабунської щодо скликання позачергової сесії.

За інформацією депутата облради від «Об’єднання «Самопоміч» Олени Галагузи, на сесії хочуть розглянути питання об’єднання територіальних громад.

«Фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Житомирській обласній раді зареєструвала заяву із 24 підписами депутатів про скликання позачергової сесії. Основне питання – об'єднання територіальних громад. Сесія планується 26 вересня», - написала Галагуза на своїй сторінці й у фейсбук 20 вересня.

У розпорядженні Житомир.info є копії підписів депутатів за скликання позачергової сесії: підтримали пропозицію представники крім «Самопомочі» також депутати фракцій Блоку Петра Порошенка, «УКРОП», ВО «Свободи», Радикальної партії Олега Ляшка, Народної партії та один представник ВО «Батьківщина» - Сергій Орлюк.

Нагадаємо, для скликання позачергової сесії необхідно, щоб цю ініціативу підтримала третина депутатів.

Як повідомляв Житомир.info, чергова п’ята сесія Житомирської обласної ради проходила 21 липня, під час засідання голова фракції ВО «Свобода» зробив зауваження голові облради та нагадав, що її посада – виборна.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі