Влада

Житомирський губернатор радить чиновникам пересісти на дешевші автомобілі, щоб краще відчути «якість» доріг

4 листопада 2016, 12:57

Житомирський губернатор Ігор Гундич вважає, що чиновникам потрібно їздити на більш дешевих автомобілях, щоб краще відчувати поганий стан доріг і швидше їх ремонтувати.

Про це Гундич сказав 3 листопада в прямому ефірі на Житомир.info.

«Залежить від того, на якому ти автомобілі їдеш: коли їдемо на Хайлендері (Toyota Highlander) – ця дорога здається рівнішою, коли їдемо на «Таврії» - дорога відчувається як більш гірша, звичайно, залежить від того, на якій ти машині їздиш. Думаю, чиновникам треба пересідати на більш дешеві автомобілі і тоді вони чітко будуть відчувати якість доріг, тоді буде більше коштів виділятися на їхній ремонт», - сказав Ігор Гундич.

За його словами, на те, щоб привести дороги області в належний стан, потрібно близько 2 мільярдів гривень.

«Сьогодні є закон про дорожній фонд і нарешті, туди буде йти частина, 40% акцизу, від продажу пального, буде йти 40% від продажу автотранспорту, буде йти частково дорожній податок, тобто фонд буде наповнюватися за рахунок цих податків... Тут має бути спільна робота: дорожній фонд, державна підтримка і, відповідно, співфінансування обласного бюджету, і тоді можна буде за 3-4 роки цю проблему вирішити», - пояснив голова ОДА.

Повністю програму «Тема дня» з головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі