Місто

Житомирський дитсадок №58 планують включити в мережу освітніх закладів, - Матвій Хренов

22 листопада 2016, 09:14

Житомирський дитячий садок №58 планують включити в мережу освітніх закладів міста.

Проект рішення сесії Житомирської міськради «Про створення Житомирського дошкільного навчального закладу № 58» 21 листопада опублікований на сайті Житомирської мерії.

«Відповідно до пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 16 Закону України «Про дошкільну освіту», на підставі рішення Житомирської міської ради від 08.11.2013 № 599 «Про згоду на прийняття у власність територіальної громади міста Житомира будівлі дошкільного навчального закладу» та Акту приймання-передачі комісії від 15.07.2014, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради  від 19.06.2014 р. № 227 «Про утворення комісії з прийняття у власність територіальної громади міста Житомира будівлі дошкільного навчального закладу за адресою: м Житомир, вул. Крошенська, 12-б», міська рада вирішила:

1. Створити Житомирський дошкільний навчальний заклад №58.

2. Затвердити Статут Житомирського дошкільного навчального закладу №58, згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов`язків», - йдеться у повідомленні.

Заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов розповів Житомир.info, що це буде зовсім новий садочок.

«Це той садочок, де зараз іде реконструкція. Раніше це був відомчий садочок. Фактично, в мережі міській його не було. Це буде новий садочок, який буде введений в мережу. Це робиться для того, аби можна було взяти керівника цього закладу, а керівник разом з будівельниками вже обирає плитку, займається закупівлею меблів. Він буде вводитися як новий садочок », - сказав Матвій Хренов.

Як повідомляв Житомир.info, дитсадок на Крошенській, 12-б на 320 місць до 1994 року належав колективній фірмі «Житомирінвест» та був закритий у 1995 році через відсутність фінансування. У квітні 2014 року комісія з майнових питань надала дозвіл на безкоштовну передачу приміщення дитсадка №58 до комунальної власності Житомира. У жовтні 2015 року компанія «РОС» виграла тендер на проведення реконструкцію ДНЗ № 58 на Крошні. У Житомирі підряднику, який ремонтував дитсадок на Крошні, доплатять ще майже 12 млн грн..

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі