Влада

Серед міст, які надають найбільшу фінансову допомогу по «теплим» кредитам – райцентр Житомирської області

27 грудня 2016, 13:12

Райцентр Новоград-Волинський Житомирської області – серед міст, які надають найбільшу додаткову фінансову допомогу від суми «теплого» кредиту.

Про це 27 грудня повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

«У 2016 році ОСББ та ЖБК, які стали учасниками Урядової програми з енергоефективності, залучили майже 60 млн грн кредитних коштів на утеплення своїх будинків, що в 3,6 разів більше ніж торік. У 2015 році ОСББ використали на ці цілі 16,50 млн гривень. На цьому наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи щотижневий моніторинг дії програми», - інформує держагентство.

Підвищена увага ОСББ до енергозбереження пояснюється також можливістю отримати ще додаткову фінансову допомогу з місцевих бюджетів. Для цього завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади вже прийнято 215 місцевих програм. Відповідно до них ОСББ можуть отримати подвійну та навіть потрійну допомогу на енергоефективні заходи.

«Найбільшу додаткову фінансову допомогу у розмірі від 20-55%  від суми «теплого» кредиту надають у таких містах: Новоград-Волинський, Краматорськ, Івано-Франківськ, Харків, Херсон, Одеса, Маріуполь, Вінниця, Київ, Львів, Моршин, Чернігів, Ужгород. Лідером за обсягом коштів, залучених на утеплення багатоквартирних будинків, є Волинська область, де взято «теплих» кредитів для ОСББ на суму більше 15 млн грн. За Волинню слідують Львівський та Запорізький регіони», - йдеться у повідомленні.

Держенергоефективність нагадує, що з початку дії програми 616 ОСББ скористалися нею та залучили більше 75 млн грн на підвищення енергоефективності у своїх будинках. Уряд відшкодував їм 28,3 млн гривень.

Як повідомляв Житомир.info, на початку грудня цього року віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розповідав про створення Фонду енергоефективності, механізм використання коштів Фонду та продовження програми «Теплі кредити»

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі